Şirket Profili

Metal Kablo Taşıma sistemleri üretimi yapan ARDIÇ ELEKTRİK SAN TİC LTD.ŞTİ. 1987 yılından 2008 yılına kadar İstanbul’da 2008 yılından itibaren ise Kapaklı/Tekirdağ ve Veliköy/Tekirdağ Organize Sanayi Bölgelerinde faaliyetlerini sürekli yenileyerek ve büyüterek devam ettirmekte olup Türkiye‘de

Metal Kablo Taşıma Sistemi“ üretimi yapan lider firmalar arasında yer almaktadır.

ARDIÇ ELEKTRİK büyüyen pazar payında müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve daha hızlı teslimat sağlamak amacı ile 2016 yılı 1.çeyreğinde Kapaklı Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinde Sıcak Daldırma Kaplama tesisinin ilk bölümünü faaliyete geçirmiştir.

2015 Yılında Bulgaristan merkezli ARDIC-BG, Almanya merkezli ARDIC-DE ve Londra Merkezli ARDIC-UK firmalarını açan ARDIÇ ELEKTRİK sektördeki ihracat payını genişletmiştir.

ARDIÇ ELEKTRİK Kalite Politikasını, tecrübe ve teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini bir arada tutarak ISO 9001;2008 / 14001;2009 / 18001;2007 / TSE (TS EN 61537) / GOST-R / DIN 1402 E90 / Kalite belgelerine 2016  Amerikan Kalite Sertifikası UL ve Deprem belgelerinide eklemiştir.

Bu kalite ve güvence sistemlerine dayalı olarak, yüksek kalite, düşük maliyet, hızlı teslimatla müşteri potansiyelini arttırmaktadır ve dünya standartlarında üretim yapmayı hedeflemektedir.

ARDIÇ ELEKTRİK satışlarının; %40‘nı Avrupa, Asya, Afrika kıtalarında farklı ülkelere ihracat yapmakta olup, %60‘ını ise Yurtiçi piyasasında gerçekleştirmektedir.

ARDIÇ ELEKTRİK Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite Yönetimi Sistemi uygulamalarını uzman kuruluşlardan danışmanlık alarak titizlikle sürdürmektedir.

Web Sitelerimiz:

ardic.com

kablokanali.com.tr

ardickabelsysteme.de

Misyonumuz

Maksimum kaliteyi minimum maliyet ve zamanında teslim ile sağlarken, yasalara bağlı, sürekli gelişen, çalışan memnuniyetini sağlayan, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevreye duyarlı bir şekilde hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Çözüm ortağı prensibiyle çalışarak, kalite ve farklılık yaratıp, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.